O firmie

Nasza historia sięga roku 1996. Zaczynaliśmy jako niewielka firma oferująca przewozy autokarowe, dzisiaj, po ponad dwudziestu latach obecności na rynku, jesteśmy dużym, nowoczesnym, ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwem, którego usługi obejmują dodatkowo wynajem autobusów.

Kiedyś i dziś - przejazdy autobusowe najwyższej jakości

Choć na przestrzeni przeszło dwudziestu lat sporo się zmieniło, kilka rzeczy pozostało niezmiennych. Nadal towarzyszy nam ten sam entuzjazm, który w latach 90 skłonił nas do otwarcia działalności. Wszyscy pracownicy naszej firmy od samego początku w przedsiębiorstwie zajmującym się przejazdami autokarowymi widzieli nie tylko pomysł na biznes, ale przede wszystkim pasję – do pojazdów, nowych technologii, przekraczania kolejnych granic i pomagania ludziom.

Tym, co od zawsze definiowało nasze przedsiębiorstwo, jest profesjonalizm na każdym szczeblu działalności firmy. Nie jest to tylko utarty slogan – dbamy o to, by działalność firmy i współpraca między naszym zespołem a kontrahentami, dostawcami, klientami oraz – przede wszystkim – pasażerami zawsze przebiegała sprawnie. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz kompetencje poszczególnych pracowników sprawiły, że możemy pochwalić się profesjonalnym zapleczem logistycznym.

Przewozy i wynajem autobusów - profesjonalizm we wszystkich aspektach

Zależy nam na tym, by w firmie Voyager wszystko – począwszy od kontaktu z klientami i dostawcami, a zakończywszy na przewozach i przejazdach autokarowych – odbywało się płynnie. Nasi pracownicy zawsze chętnie odpowiadają na pytania klientów oraz udzielają im pożądanych informacji. Zależy nam na tym, by osoby zainteresowane przewozami lub wynajmem autobusu zawsze miały możliwość szybkiego i wygodnego dotarcia do nurtujących ich kwestii, dlatego na przestrzeni lat ciągle udostępnialiśmy kolejne kanały. Obecnie nasi klienci informacji odnośnie przejazdów, przewozów i wynajmu mogą szukać poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, na stronie www oraz w aplikacji mobilnej.

Nie ulega jednak wątpliwości, że największe świadectwo wystawiają nam przewozy i przejazdy autokarowe. Od samego początku przykładaliśmy olbrzymią wagę do tego, by zapewnić naszym pasażerom możliwie największy komfort oraz bezpieczeństwo. Dbamy o to, by odjazdy i przyjazdy autobusów zawsze odbywały się punktualnie oraz by klienci mogli cieszyć się podróżą niezależnie od jej długości i warunków atmosferycznych. W tej chwili dysponujemy kilkunastoma nowoczesnymi autobusami renomowanych marek (m.in. Setra, MAN Lion’s Coach, Mercedes czy VDL), wyposażonymi w rozkładane fotele, WC, barek, klimatyzację oraz sieć WiFi i porty USB.

Nasze usługi świadczymy nie tylko w zakresie krajowych przejazdów autobusowych, klientom indywidualnym i firmowym oferujemy bowiem również autokary do wynajęcia. Doświadczeni kierowcy, komfortowy autokar do wynajęcia umożliwiający transport nawet około siedemdziesięciu osób oraz przestrzenne bagażniki sprawiają, że niezależnie od wielkości grupy i długości trasy, oferowany przez nas wynajem autokarów to gwarancja najwyższej jakości.