Nasza flota

Wynajem KRAKÓW - KRAJ - ZAGRANICA.

Od chwili założenia firmy w 1996 roku naszym celem było skompletowanie szerokiej floty autobusów na wynajem, które spełniać będą wszystkie najwyższe normy jakości oraz oczekiwania najbardziej wymagających pasażerów. Obecnie możemy pochwalić się flotą składającą się z kilkunastu nowoczesnych autokarów.

Autokary do wynajęcia, które oferujemy klientom indywidualnym oraz firmom i przedsiębiorstwom pochodzą od uznanych i renomowanych zagranicznych producentów specjalizujących się w produkcji pojazdów przewoźniczych. Dysponujemy autokarami takimi jak różne modele marki Setra, Bova, MAN Lion’s Coach czy Mercedes. Posiadamy autokary na wynajem o różnej wielkości – mamy zarówno pojazdy mogące pomieścić około pięćdziesięciu pasażerów, jak również autobusy z prawie siedemdziesięcioma miejscami siedzącymi.

Dbamy o to, by autobusy do wynajęcia, które tworzą naszą flotę były na bieżąco dostosowywane do wymagań współczesnego pasażera. Sukcesywnie wprowadzamy i wdrażamy nowe produkty i technologie w branży motoryzacyjnej i technicznej, dzięki czemu obecnie możemy zapewnić pasażerom bezpieczny i komfortowy transport z wszelkimi niezbędnymi udogodnieniami. Poza standardowym wyposażeniem, na które składają się m.in. rozkładane fotele, wc, barek i odtwarzacz DVD, oferujemy również znajdujące się przy miejscach pasażerskich gniazdka 230V i porty USB. Autokary posiadają również sieć WiFi oraz klimatyzację, dzięki czemu podróż jest komfortowa niezależnie od długości trasy i warunków pogodowych.

Każdy oferowany przez nas autobus do wynajęcia dostosowany jest również do przewozu sporej ilości bagażu. Posiadamy między innymi trzyosiowe autokary marki Setra umożliwiające przewóz większych ładunków. Nasza firma posiada w ofercie również autobusy do dłuższych tras krajowych i zagranicznych z opcją regulowanego oświetlenia oraz nawiewu.

Kontakt: 512 293 756 w godz. pn – pt 8:00-16:00, koszt: wg operatora

  • 1 (current)
  • 2