Wynajem autokarów

Przedszkola i szkoły, duże przedsiębiorstwa i małe firmy, rodziny, pielgrzymi, turystyczne grupy zorganizowane – to tylko część klientów korzystających z przejazdów autobusów. Z usług przewoźniczych korzystają zarówno dzieci jeżdżące od najmłodszych lat na pierwsze wycieczki i obozy szkolne, jak również organizujące podróże i firmowe wyjazdy na eventy integracyjne i szkolenia przedsiębiorstwa oraz rodziny, dla których niezbędny jest transport autokarowy na wesela, rocznice i inne imprezy rodzinne. Tak szeroki zakres klientów korzystających z przejazdów i usług autokarowych sprawia, że firma przewoźnicza chcąca utrzymać się na rynku musi dysponować nie tylko zaangażowanym zespołem profesjonalistów, ale również całą flotą nowoczesnych autobusów. Wynajem autokarów realizowany jest głównie z Krakowa na obszar kraju oraz poza jego granicę.

Wynajem autokarów w naszej firmie to relatywnie tanie koszty przy zachowaniu najwyższych standardów. Na nasz zespół składają się zarówno pracownicy dbający o jak najlepszy kontakt z klientem, jak również doświadczeni kierowcy posiadający wszelkie uprawniania do przeprowadzania transportów autobusowych. Dbamy o to, by przed przejazdem i udostępnieniem pojazdu wszystkie formalności na linii nasza firma – klient były załatwione oraz by osoby i firmy decydujące się na wynajem autobusów z chwilą podpisania umowy miały pełną jasność odnośnie jej warunków.

Wynajęcie autokaru z naszej floty oznacza także bezpieczeństwo i komfort podczas przewozu. Nasza firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych i zaufanych kierowców, którzy regularnie przechodzą badania oraz szkolenia. Są oni przyzwyczajeni do odpowiedzialnego prowadzenia dużych, nowoczesnych autobusów z zachowaniem ostrożności, tak, by przejazdy autokarowe były bezpieczne zarówno dla naszych pasażerów, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Transport i wynajem autobusów: tanio i wygodnie – tak w skrócie można określić nasze usługi autokarowe. Autokary do wynajęcia, którymi dysponujemy pochodzą bowiem od renomowanych i uznanych w branży przewoźniczej producentów. W zależności od modelu autobus do wynajęcia wyposażony jest między innymi w regulowane fotele, wc, DVD, gniazdka USB i 230V oraz klimatyzację – tak kompleksowe wyposażenie sprawia, że możemy zagwarantować wyjątkowo wygodne przewozy autokarowe dla każdej grupy pasażerów.

Kontakt: 512 293 756 w godz. pn – pt 7:30-15:30, koszt: wg operatora